BOYFRIEND

OYUNCULAR: SONG GYE GYO, PARK BO GUM, P.O, JANG SEUNG JO

DİZİ HAKKINDA: Dizi, özgür ruhlu ve tek mal varlığı mutluluğu olan bir adam ile istediği her şeye sahip fakat hayatından memnun olmayan bir otel yöneticisi arasındaki zıt ve karmaşık bir hikâye içinde ilerleyen bir aşkı anlatıyor. Çift yürüdükleri yolda birçok engelle karşılaşıyor ama sahip oldukları sevgiyle gelecekleri için birbirini destekliyor.


MEKAN: IlSAN GÖL PARKI – GOYANG

HAKKINDA: Ilsan Göl Parkı, Kore’deki en uzun yapay göle sahiptir. Park içinde görmeniz gereken gül bahçelerinden, keşfedilmeye değer ekolojik öğelere varan birçok keyifli alan bulunmaktadır. Gölün bitiminde yer alan çeşitli hayvan ve bitkilerden oluşturulan ekolojik park ise çocukların doğayı tanıması ve anlaması için harika bir yer. Ayrıca mevsimlere göre göl çevresinde farklı çiçekler görebilir, gölde birçok farklı balık türünü keşfedebilir ve küçük hayvanat bahçelerini ziyaret edebilirsiniz. Bu eşsiz doğayı rotanıza eklemeye ne dersiniz?


MEKAN: GAETGOL EKOLOJİK PARKI- SIHEUNG-SI

HAKKINDA: Bu park 1934 ve 1936 yılları arasında kurulmuş Sorae Tuz Çiftlikleri içerini de içerisinde bulunduran bir alana sahiptir. Parkın eşsiz konumu sayesinde eski Gyenonggi-do tuz çiftliğinin doğal atmosferini en iyi şekilde hissedebilirsiniz. Parkın doğal ekolojisi içerisindeki tuz bitkileri, deniz kestaneleri ve çeşitli balık türleri en iyi şekilde korunmuştur. Dizide, parkta yer alan ve tüm gelgit vadisini gözlemleyebileceğiniz 22 metre yüksekliğindeki “Sallanan Gözlem Güvertesi” yer almıştır.


MEKAN: HEONHWA YOLU- GANGEUNG

HAKKINDA: Heonhwa kıyı şeridi, denize en yakın sahil yolu olma özelliğine sahip fantastik bir yolculuk yeridir. Yolcuğunuz boyunca yüzünüze çarpan deniz kokusu ile sahil gezintinizin tadını çıkarabilir, kadife dalgaların sesiyle huzur bulabilirsiniz. Burası, Gangeung ziyaretiniz sırasında kesinlikle görmeniz gereken bir turistik rota. Heonhwa Yolu, günümüzdeki ününü ise burada çekilen sayısız film, dizi ve reklam çekimlerine borçludur.


MEKAN: IHWA MURAL KÖYÜ- SEOUL

HAKKINDA: Seoul şehrinin muhteşem manzarasına sahip, şirin bir köy: Ihwa Mural. Her köşesi muhteşem sanat eserleriyle süslenmiş olan köy, sizi büyüleyecek güzelliğe sahip bir Seoul hazinesi olarak biliniyor. Ayrıca benzersiz konumu sayesinde ziyaretçilerini doğasıyla büyülerken manzarasıyla kendini en doğru seyahat rotalarından biri haline getiriyor.


MEKAN: OEONGCHI BADA HYWANGIRO PATİKASI- SOKCHO

HAKKINDA: Sokcho sahilinin girişinden yaklaşık 800 metre yürüdükten sonra Oeongchi Bada yürüyüş yoluna ulaşabilirsiniz. Yol, konumuyla denizi tamamen hissedebileceğiniz bir patika yürüyüşü deneyimi sunmaktadır. Deniz üzerinde olması nedeniyle; dalga, rüzgâr vb. gibi diğer hava olaylarına karşı güvenlik kontrolünde olan bir yoldur. Kontroller sayesinde herhangi bir olumsuz hava şartında patikaya ziyaretçi alımı hemen durdurulur. Burası aileler, sevgililer, arkadaş grupları veya tek başına yürüyüşler için en iyi yerdir. Ama askeri bir alanda yer aldığı için patikaya belirli saat aralıklarında giriş sağlandığını belirtmek isteriz.