Etkinlikler | KTO TÜRKİYE Anasayfa | KTO TÜRKİYE
İstanbul
Merhaba Üye Girişi Çıkış

imagine your korea

img
Kore dizilerini İzmir'de deneyimlemeye hazır mısınız?

Kore dizilerini İzmir'de deneyimlemeye hazır mısınız?

Sizler için Kore seyahati, Kore dizilerinin çekildiği popüler turistik noktalar ve Seul'ün en trend mekanları hakkında genel bilgiler alabileceğiniz bilgilendirici ve eğlenceli bir seminer hazırladık. Kore dizilerinin büyülü dünyasına adım atabileceğiniz, Koreli oyuncu ve aktrisleri gerçekçi VR deneyimleri aracılığı ile görebileceğiniz, K-pop dans performansları, sürpriz hediye etkinlikleri ve lezzetli Kore yemekleri eşliğinde bizimle beraber unutulmaz bir gün geçirebileceğiniz seminerimize katılmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurarak etkinliğe başvuru yapmak.

Tarih: 25 Haziran 2022 13:00-16:00
Yer:  İzmir Bornova Belediyesi Altındağ Atatürk Kültür Merkezi Sivil Toplum Kuruluşu Yerleşkesi (2. Kat)
Katılımcı Kontenjanı: 100 kişi (Kore'ye seyahat etmekle ilgilenen İzmirliler)
Etkinlik İçeriği:
• Kore Turizm Semineri (K-Drama temalı turistik noktalar, Seul'ün en trend mekanları vb.)
• K-Pop Dans Gösterisi
• K-Drama temalı VR deneyimi
• Katılımcılar için sürpriz hediye etkinlikleri ve çok daha fazlası.
*Lezzetli geleneksel Kore yemekleri ikram edilecektir.
*Yalnızca İzmir'de ikamet eden kişiler arasından ilk başvuru yapan 100 kişinin başvuruları kabul edilecektir. Kazananlar etkinliğe katılacaklarını teyit edemezlerse, katılım hakları başvuru zaman sırasına göre listedeki bir sonraki kişiye devredilecektir.

 

*Etkinlik başvuru tarihleri bugünden başlayarak 19.06.2022 Pazar günü saat 23:59'a kadar olacak.
**Etkinliğe katılma şansı yakalayan kişilerin listesi 20 Haziran Pazartesi günü web sitemizde yayınlanacaktır.

Etkinliğe Katılmak İçin Formu Doldurun


Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu’na bağlı Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Ofisi ('KTO')’nun www.ktoturkey.com web sitesi üyelerine yönelik 'Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ni' okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Etkinlikte çekilen fotoğraflarımın/videolarımın KTO Türkiye tarafından kullanılabileceğini onaylıyorum/kullanılmasına izin veriyorum.

Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu’na bağlı Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Ofisi ('KTO') Aydınlatma Metni www.ktoturkey.com kapsamında kişisel verilerimin yasal prosedüre uygun olarak düzenlenen etkinlik, yarışmalar ve çekiliş faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla işlenmesine, iş ortakları ile paylaşılmasına, yurt dışına aktarılmasına ve yine aynı amaçlarla iletişim bilgilerime sms/e-mail gönderilmesine izin veriyorum.

ETKİNLİKLER