K-Friends

Nedir bu K-Friends?

“Kore’yi seven dostlar” anlamındaki K-Friends Kore Turizm Ofisi’nin (KTO) resmi destekçilerinden oluşan bir grup. Kore kültürünü, yemeklerini, modasını, trendlerini, K-POP’ı ve diğer Kore içeriklerini dünyaya tanıtma görevi üstlenmişlerdir.

K-Friends'e Tekrar Hoş Geldiniz!

Hep birlikte yeniden eğlenmek için bu sefer Moija K-Friend ile karşınızdayız!

Moija kelimesi, Korece “Toplanalım”, “Hep birlikte olalım” anlamına gelmektedir. Bu yüzden yine hep beraber olalım! Hepimiz bu toplulukta bir araya gelelim ve Kore’ye olan ilgimizi birbirimizle paylaşalım. Siz de hemen Moija K-Friend’e katılın, kendi ülkenizde de olsanız Kore'ye olan sevginizi gösterin!

Peki Nasıl Katılacaksınız?

Öncelikle Facebook’taki Mojia K-friends grubuna katılarak sayfamızda bulunan “En Sevdiğiniz Kore’yi Bulun” adlı challenge’a katılabilirsiniz. Ardından challenge kapsamında kendi ülkenizde de etrafınızda bulunan Kore hakkındaki her şeyi paylaşabilirsiniz. Kore kültürünün ve Kore ürünlerinin dünyanın her yerinde bulunabildiğini göz önüne aldığımızda sizin yakınınızda Kore’den neler var? Günlük hayatınızda etrafınızdaki Kore ile bağlantılı içerikler neler? İşte bu ve benzeri konulardaki paylaşımlarınızı sürekli tutun ve Kore Turizm Organizasyonu’nun size sunacağı sürprizlere hazırlıklı olun!

Moija K-friends grubuna aşağıdaki link üzerinden katılabilirsiniz! https://www.facebook.com/groups/290129349137313

Ayrıca Moija K-friends sayfasına bu linkten göz atabilirsiniz! https://www.facebook.com/Moijakfriends/

Kore’yle ilgili nelerle çevrili olduğunuzu görmeyi heyecanla bekliyoruz! Hadi, etrafımızdaki Kore’yi beraber keşfedelim ve birlikte eğlenelim. Sizleri bekliyor olacağız.