K-Friends - 2021 Yeniliklerini ve Faydalarını Keşfedin!


Nasıl K-Friends Olunur?

Aşağıdaki resmi adres üzerinden kaydını gerçekleştirerek K-Friends olabilirsin. Kaydından sonra Kore Tanıtım Organizasyonu tarafından adına özel ve onaylı bir dijital sertifika hazırlanacaktır. K-friends resmi web sitesi: kfriends.visitkorea.or.kr Ayrıca kayıt olduğunda bir Moija market davetiyesi alacaksınız. Bu market açıldıktan sonra buradan, Kore seyahatiniz için eşyalar satın alabilirsiniz. *Market Temmuz ve Kasım aylarında açılacaktır. *Yönetici market hazır olduğunda bir bilgilendirme yapacaktır.

Yeni Bir Heyecan: Moija Coin!

 

Moija coin’ler ile yepyeni ayrıcalıklar ve fırsatlarla tanışmaya hazır olun. Mesela artık K-friends’e ilk kaydına özel otomatik olarak 20 coin kazanırsınız!

 

Ama unutmayın, Moija K-friends Facebook grubunda kullandığınız isimle kayıt olmanız gereklidir. Eğer yanlış isimle giriş yaparsanız, sistem otomatik olarak yapılan coin gönderimini gerçekleştiremez. *Profil adınız Moija K-friends Facebook grubunda kullanılan isminizle aynı olmalıdır.

Peki Önceden Üyeliği Olanlar Kazanamıyor mu?

 

K-friends.net adresine önceden üye oldunuz ama kullandığınız isimler farklıysa endişe etmeyin. Kullanıcı adınızı değiştirmek için kolayca aşağıdaki işlemi yapın.

 

Aşağıdaki adrese gidin> Hesap> Ayarlar seçeneğine ulaşın ve buradan kişisel bilgilerinizi şartlara uyacak şekilde güncelleyin.

Moija Coinler Nasıl Kazanılır?

 

Moija coin, her ayın en iyi K-friends’i seçilen üyelerin kazandığı bir ödüldür. Bu kişiler her ay K-friends yöneticileri tarafından her ay duyurulacaktır. Ayın en iyi K-friends’i seçilmek için; Facebook’ta bulunan “Moija K-friends” grubuna katılın! www.facebook.com/moijakfriends “K-Friends” ve “Kore Seyahat” grubuna katılarak K-friends’lerinle iletişim kurabilir ve böylelikle Moija coin kazanabilirsiniz.

Moija Coinleri Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

 

Coin’lerini resmi K-friends web sitesinden kontrol edebilirsiniz. K-friends yöneticisi her gelecek ay için Moija coin kaydı yapacaktır. Yani haziran ayının en iyi K-friends adayı gösterildiyseniz, Moija coinleriniz temmuz ayı içinde hesabına kaydedilecektir.

Ayın En İyi Üyesi Nasıl Olabilirsiniz?

 

Yönetici her ay sonunda, aşağıdaki koşulları karşılayan üyeler arasından en iyi üyeyi seçecektir. En iyi üye seçilen kullanıcılar 30 Moija coin ile ödüllendirilir. Şartlar: • Gerçek profillere sahip olmak. • Grupta aktif olarak yer almak. • İçeriklerle en yüksek etkileşimlere ulaşmak. Ödüllendirme Sistemi: • İyi Yorumlar (5 Coin): Paylaşımlar altına iyi yorumlar bırakan üyeler. • İlk Sorumlu Üye (5 Coin): Grup kurallarını ihlal eden kişiler hakkında hızlı aksiyon alınması için grup yöneticilerine bildirimde bulunan üyeler. • Günlük Faydalı Aktiviteler (10 Coin): İyi aktivite üyeleri K-friends yöneticisi tarafından seçilecektir.

Arkadaşını Davet Et, Kârlı Çık!

 

K-friends’e kayıt olması için referans olduğunuz arkadaşlarınız, kayıt olurken sizin e-posta adresinizi girdiğinde, otomatik olarak 10 Moija coin kazanırsınız! Referans kişinin e-posta adresini yazarken, K-friends web sitesine kaydolurken kullanılan e-posta adresi olduğundan emin olunmalıdır. Eğer yanlış giriş yapılırsa, sistem tarafından Moija coin verilemez.

Moija Coinler Nasıl Kullanılır?

 

Coinler ‘Moija Market’ ürünlerinde kullanılabilir. ‘Moija Market’ temmuz ve kasım ayları arasında açılacak olan markette, Kore seyahati için kullanılabilecek ürünler yer alacak ve siz de bu ürünleri Moija coin’ler ile alabileceksiniz. Yöneticiler market hazır olduğunda bilgilendirme yapacaktır.

Moija Coinler ‘Moija Market’ İçinde Nasıl Kullanılır?

 

#1 Maksimum 1.000 coin kazanabilirsin. Eğer 1.000 coin’e ulaşırsan, yılın en iyi K-friends üyesi seçileceksin! Yılın birincisi olarak, ‘Kore’ye ziyaret daveti’ gibi en ayrıcalıklı ödüllere sahip olabileceğin en üst listede yer alacaksın. #2 ‘Moija Market’ üzerinden Kore seyahatinle ilgili özel ve seçili ürünleri satın alabilirsin.

Peki 2021 Yılının En İyi K-Friends’ini Neler Bekliyor?

 

1.000 coin’e ulaştığında, yılın en iyi K-friends’i olmaya aday gösterilir ve aşağıdaki ödüllere sahip olma şansı yakalarsın!

 

Ödüller: 1- K-friends hediye paketi (veya dijital paket): Paket bir kez ve yıl sonunda verilecektir. 2- Kore Turizm Organizasyonu tarafından düzenlenen Kore turuna davetiye! 3- Kore Turizm Organizasyonu’nun hazırladığı ödül sertifikası!

 

Hadi, siz de bu eğlenceli fırsatları keşfetmek için bir K-friends üyesi olun! Belki yılın en iyi K-friends üyesi siz olursunuz? Hepinize bol şans!